20210924
Last updateH, 19 ápr. 2021 6am

rovas logo

2014 július 02, szerda

A globális élelmiszerellátást népirtásra tervezték

Szerző: NaturaHirek.com

A globális élelmiszerellátást arra tervezték, hogy kioltsa az életet és ne táplálja azt. Több mint 1000 élelmiszert, szuperételt, vitamint, junk food-ot és legnépszerűbb italokat elemeztek ki nemrég Amerikában, az atomok szintjén. A nehézfémek és egyéb adalékanyagok olyan döbbenetes mennyiségére bukkantak, hogy a következtetés már meg is érkezett az étel elemző laborból.

mérgezett ételekA felhívás igen riasztó és sürgős. Annak alapján, amit atomspektroszkópiai elemzések mutatnak, majdnem minden tápanyagot, amelyet naponta emberi fogyasztásra szánnak, úgy terveztek meg- mégpedig szándékosan- hogy véget vessen az emberi életnek, és nem arra, hogy táplálja azt.

Az élet-pusztító toxinok az élelmiszerellátásban

A labor olyan tudományos bizonyítékokat is feltárt, amelyek azt támasztják alá, hogy az ételbe adott anyagok hatással vannak az emberek mentális egészségére, a mára már gyakori meddőség és szervi károsodások okozására, közben pedig befolyásolják a racionális, tudatos gondolkodást. Ezek a mérgező anyagok az egész élelmiszer-láncban megtalálhatók, beleértve a hagyományos élelmiszereket, bio élelmiszereket, a "természetes" termékeket és étrend-kiegészítőket. Mindez messze túlmutat az élelmiszerek "puszta" nehézfémek általi szennyeződésén.

Ez a tömegélelmezésben inkább a mérgező anyagok szándékos forgalmazásának bizonyul. Az eredmény az, amit kibontakozni látsz magad körül a világban: a tömeges őrület, hihetetlen bűnözés, politikai és utcai szinten, a klinikai őrület határán lévő főfolyású média írók és újságírók, széleskörű meddőség a fiatal párok körében, a veseelégtelenség és a dializált betegek számának növekedése, lassuló reflexek, a rákos betegek számának megugrása, valamint a racionális gondolkodás teljes elvesztése. Ennek hatása teljesen pusztító lesz az emberi civilizációkra: a munkaerő összeomlása, a tömegek kormányzatoktól való függése a túlélésért, a szabad demokráciák teljes összeomlása, szellemi visszamaradottság, a növekvő börtön rendszerek, az emberek racionális gondolkodásának és kognitív képességeinek teljes hanyatlása fog bekövetkezni.

A széles körű élelmiszer -mérgezés jelenség lesz a modern emberi civilizáció számos okból történő bukásának alapja: a gazdasági fel nem tarthatóság, a környezeti pusztulás és a politikai diktatúrák megjelenése és globális emelkedése. Az emberiség nem éli túl a tömeges megtervezett élelmiszer-ellátás mérgezést, hacsak nem leszünk végre ennek tudatában és cselekszünk, teszünk ellene. Persze a legtöbb ember figyelmét nagyon szépen elterelték erről a jelenségről: a bulvárlapok, bulvármédia, a mindennapi tv hírek és a sportközvetítések segítségével.

Mi van az élelmiszerekben, vitaminokban és kiegészítőkben?

Itt egy áttekintés néhány hihetetlenül sokkoló megállapításról:

Bövebben: http://naturahirek.com/a-globalis-elelmiszerellatast-arra-terveztek-hogy-kioltsa-az-eletet-es-ne-taplalja-azt/

 

Az élet-pusztító toxinok az élelmiszerellátásban A labor olyan tudományos bizonyítékokat is feltárt, amelyek azt támasztják alá, hogy az ételbe adott anyagok hatással vannak az emberek mentális egészségére, a mára már gyakori meddőség és szervi károsodások okozására, közben pedig befolyásolják a racionális, tudatos gondolkodást. Ezek a mérgező anyagok az egész élelmiszer-láncban megtalálhatók, beleértve a hagyományos élelmiszereket, bio élelmiszereket, a “természetes” termékeket és étrend-kiegészítőket. Mindez messze túlmutat az élelmiszerek “puszta” nehézfémek általi szennyeződésén. Ez a tömegélelmezésben inkább a mérgező anyagok szándékos forgalmazásának bizonyul. Az eredmény az, amit kibontakozni látsz magad körül a világban: a tömeges őrület, hihetetlen bűnözés, politikai és utcai szinten, a klinikai őrület határán lévő főfolyású média írók és újságírók, széleskörű meddőség a fiatal párok körében, a veseelégtelenség és a dializált betegek számának növekedése, lassuló reflexek, a rákos betegek számának megugrása, valamint a racionális gondolkodás teljes elvesztése. Ennek hatása teljesen pusztító lesz az emberi civilizációkra: a munkaerő összeomlása, a tömegek kormányzatoktól való függése a túlélésért, a szabad demokráciák teljes összeomlása, szellemi visszamaradottság, a növekvő börtön rendszerek, az emberek racionális gondolkodásának és kognitív képességeinek teljes hanyatlása fog bekövetkezni. A széles körű élelmiszer -mérgezés jelenség lesz a modern emberi civilizáció számos okból történő bukásának alapja: a gazdasági fel nem tarthatóság, a környezeti pusztulás és a politikai diktatúrák megjelenése és globális emelkedése. Az emberiség nem éli túl a tömeges megtervezett élelmiszer-ellátás mérgezést, hacsak nem leszünk végre ennek tudatában és cselekszünk, teszünk ellene. Persze a legtöbb ember figyelmét nagyon szépen elterelték erről a jelenségről: a bulvárlapok, bulvármédia, a mindennapi tv hírek és a sportközvetítések segítségével. Mi van az élelmiszerekben, vitaminokban és kiegészítőkben? Itt egy áttekintés néhány hihetetlenül sokkoló megállapításról: • A hírhedt “jógázó szőnyeg kemikália” és a habosodást gátló vegyi ágensek a gyorsétterem-iparban. McDonalds, Chik-fil-A, Wendy, Arby és sok más étterem is használja az azodikarbonamid nevű vegyületet, amely erősen rákokozó. Fontos megjegyezni, hogy ez nem egy szennyező anyag. Ez egy olyan összetevő, amelyet szándékosan adnak hozzá a receptekhez. • Nincs logikus oka annak, hogy az olyan vegyi anyagok, mint az azodikarbonamid miért kerül bele a gyorséttermi kenyérbe és zsemlébe. A vegyület nem szolgál funkcionális okot és nem szolgáltat tápértéket sem. • Sok népszerű vitamin márkákban szándékosan olyan magas a réz tartalom, hogy ha azt valaki napi rendszerességgel fogyasztja, akkor az mentális őrületet és pszichózist okoz. Néhány ilyen vitamin márkát rendszeresen reklámoznak is a televízióban, támogatva ezzel a gyógyszeripar érdekeit. • Egy népszerű mentális egészséget elősegítő gyógynövény, amelynek célja, hogy javítsa az agy teljesítményét, valójában Kínából származik, és annyi ólmot tartalmaz, hogy az Alzheimer kórt vagy korai demenciát éppen hogy elősegíti és nem gátolja. Amerikai elemzőknek igen irónikus volt azt felfedezniük, hogy az a gyógynövény, amely valójában az agy egészségét hivatott védelmezni, pont az ellenkezőjét teszi. Az ólom egy mérgező nehézfém, ami károsítja az agy működését. Ez valóban sokkoló volt számomra, hogy “az agy működését elősegítő gyógynövények” éppen hogy hozzájárulnak a agykárosodás kialakulásához. És sokan nyíltan fel is teszik a kérdést: “Titkos kínai nehézfém háború dúl a világ ellen? Bizonyított tény, hogy a kínai ruhák bolygónkon mindenütt bőrön át felszívódó nehézfémeket tartalmaznak. Elvégre a lakosság nehézfémek általi mérgezése nagyon hatékony módja annak, hogy egy nemzetet összeomlasszanak, ahol elpusztul a józanság és az egészség. Gondoljunk Rómára. A Római Birodalom pusztulását mára már bizonyítottan az ivóvíz megmérgezése okozta. Az emberek elvesztették józan ítélőképességüket és racionalitásukat. A történelmi példákat bővebben később folytatom…

Olvass többet itt: http://naturahirek.com/a-globalis-elelmiszerellatast-arra-terveztek-hogy-kioltsa-az-eletet-es-ne-taplalja-azt/ | NaturaHirek.com

Megnyitva 4259 alkalommal

Hozzászólás   

#6 2621 Verőce, Lugosi u. 71,S.Tejfalussy András 2018-01-01 13:45
Azonosító: Egyhazi-regiszralasi-20-XV-2017
Cselovszky Ferenc igazgató lelkész
Pesti Evangélikus Egyház, Deák Téri Egyházközség Közzétett válasz
1052 Budapest, Deák F. tér 4.
Tárgy: Egyházközségi regisztrálás kérdése

Kedves Igazgató Lelkész úr!

Nemrég, egy izraeli tudós 2050-re valószínűsíti a nyugati férfiak 2050-re nemzőképtelenné válását, de eltitkolta az (étkezési) okát: A kálium műtrágyával növelt káliumtartalmú élelmiszerek okozzák. A Stop só program keretében átállították hozzá az optimálisként előírt étkezési víz, konyhasó és kálium dózisokat. Az átállított dózisok: akármennyi víz mellé, akármilyen gyorsan egy napon belül legalább 4,7 gramm kálium és legfeljebb 5 gramm NaCl konyhasó evése ivása. Közben az infúzióhoz alkalmazott tiszta desztillált víz ivóvízként életveszélyes mérgezőségét is bebeszélik.

Ez egy tudatos népirtás. Ugyanis 1950-ben kaptak Nobel díjat biológus (mellékvesekéreg) kutatók, akik konkrét biológiai hatás mérésekkel bebizonyították a káliumtúladagolás vagy hiányos konyhasópótlás nemi jelleg torzító, életrövidítő, ivartalanító hatását. Mások állatkísérletei szerint, a mérgező káliumtól a mérgezettek negyedik nemzedéknél következnek be a végzetes genetikai torzulás. Vagyis ez az embereknél 4x25 év múlva, tehát 2050-re esedékes. (A ”keleti férfiak” azért képesek továbbra is gyermeket nemzeni, mert Kína, és az iszlám országok, ill. Izrael korábban nem, ill. csak elhanyagolható mennyiségben használtak mérgező kálium műtrágyát és „étkezési kálisót”.)

Az orvosi tankönyvek szerint a vérbe 1 óra alatt bejutó több mint 0,8-1,6 gramm kálium, de a 24 óra alatt bejuttatott 2,2-3,5 gramm kálium is, rontja a szívműködést. EKG torzulás bizonyítja!

A vérbe juttatandó, élettanilag optimális napi dózis étkezésnél is annyi, mint amennyit a Ringer infúziós oldattal bejuttatnak. Pl. 3 liter desztillált vízzel 27 gramm nátrium-klorid konyhasó + 0,36 gramm kálium. Védekezni ennek megfelelő víz, konyhasó és kálium pótló étkezéssel lehet!

A sajnálatos fajirtás biológiai hatás mérési és egyéb bizonyítékait közzétettem az interneten, lásd HIHETŐMAGAZIN, www.tejfalussy.com (Videó 10, Email-könyv 1. és 101. és MEHNAM).

A mérgező kálium problémájára korábban is felhívtam az Egyházközség figyelmét, de egy „szakértőjük” hamis indokokkal elutasította a tagság önvédelméhez előterjesztett felvilágosításokat.

Tisztelt Igazgató Lelkész Úr!

Önnek mi a véleménye? Jogos lehet elhallgatni az evangélikus gyülekezet tagjai előtt ezt, a 2 Mózes 23/20-33, 5 Mózes 6/1-26.-ban és a Talmud Taanith 10 a. lap és Talmud Baba kamma 93 b. lapon a keresztények ellen is előírt módszerekkel folytatott, ország leigázási célú, faji terrorizmust?

Erős Vár a mi Istenünk! (?)

Budapest, 2017. december 31.


Tejfalussy András
hatásméréstudományi szakértő
1036 Budapest, Lajos u. 115. III. 18.

+36 20 218 1408
#5 2621 Verőce, Lugosi u. 71.S. Tejfalussy András 2014-07-12 13:00
Sydo Tejfalussy András Béla Ferenc okl. vill. mérnök (személyi szám: 1-420415-0215) AGROANALÍZIS TUDOMÁNYOS TÁRSASÁG gmk va. (1036 Lajos u. 115.), Cégbíróság által kijelölt végelszámoló, Ptk. Megbízás nélküli ügyvitel keretében közérdekű feljelentéseivel, bejelentéseivel, javaslataival kárelhárító méréstani szakértő feltaláló (, +36 202181408, www.tejfalussy.com)
MEHNAM-info / Hozzászólások

Szakértői segítésre nyílt levélként megküldve az Európai Unió-beli „Stop Só programos” bűnözés elleni fellépéshez Dr. Gaudi Nagy Tamás úr európai uniós szakértőnek is!

SEGÍTS, HOGY TÉGED IS SEGÍTSENEK!
Amit a víz, konyhasó és a kálium optimális étkezési arányairól mindenkinek tudnia kell(ene): Egészséges ember testnedveiben 110 a víz/konyhasó arány, és 30 a nátrium/kálium arány. A Ringer fiziológiás infúziós oldattal is ilyen arányban juttatják be a VÉRBE a vizet, a konyhasót és a káliumot. Pl. 1 nap alatt, 3 liter desztillált vizet + 27 gramm konyhasót + 0,4 gramm káliumot pótolnak. Étkezésnél is ez az optimális víz- és sópótlási dózisarány. Kerülni kell 0,6 gramm/óra-, ill. 2,6 gramm/nap-nál több kálium étkezési bejuttatását és kellő mennyiségű vízzel a víz/konyhasó=110 arányban kell a konyhasót (nátrium-kloridot) bejuttatni, SALSOL infúziós oldat dózisok szerint. Ehhez képest a konyhasó dózis csökkentése és vagy a kálium-dózis növelése is betegítő hatású, 1950-ben Nobel-díjat kapott kutatók állatokon és embereken végzett sópótlás-variációs kísérletei mérési eredményei bizonyítják, hogy vese- szív- és keringésrontó, magasvérnyomás-okozó, életrövidítő, idegmérgező, daganatokozó és ivartalanító hatásuk is van. Mindezt tudva, a Nemzeti Sócsökkentési, Stop Só Program megalkotói napi 5 gramm konyhasó és 4,7 gramm kálium pótlást, vagyis az élettanilag optimális nátrium/kálium=30-tól több ezer %-kal különböző nátrium/kálium pótlást, 0,43-as dózisarányt írtak elő. A bizonyítékokat lásd a www.tejfalussy.com és www.tisztaso.hu honlapokon. Ezekről is célszerű beszélgetni a magyarok összejövetelein, felkérve mindenkit a fentiek közvetlen- és email-terjesztésére.

Ajánlott irodalom: Tejfalussy András: Email könyv 94., www.tejfalussy.com

Melléklet: 1./ Fenti felhívás 1 oldalon 4 pld. másolata, közvetlen terjesztésre,
(iratjele: segitshogytegedissegitsenekmozgalom140711-4x),
2./ „k-na-cl-viz-etkezesi-potlasi-tudnivalok-sum” iratjelű bűnügyi bizonyítékok.

Mellékleteket is lásd a www.tejfalussy.com honlapon!

Verőce. 2014-07-11. Tejfalussy András
Ügykód: segitshogytegedissegitsenekmozgalom140711gaudi
#4 Köszönet és pontosításleszerelt 2014-07-11 17:54
Kedves teka!

Elnézést kérek, pontosítom. Nem a lap tetején megjelenő kis "Keresés" dobozra gondoltam. Ott valójában nem jelenik meg az utasítás. Az csak magán a "KERESÉS" lapon (a kis házikóra kattintva, a második menü-sorban) jelenik meg ha a keresendő kulcsszó három betűnél rövidebb vagy húsznál hosszabb.

Köszönjük a visszajelzést, hamarosan kiegészítjük a "Honlap tájékoztatót" is.
#3 keresőteka 2014-07-03 20:50
Kedves leszerelt! Nálam a

"A keresőkifejezésnek legalább 3, legfeljebb 20 karakterből kell állnia."

nem áll ott, sem alatta sem felette sem mellette. Sem firefox, sem chrome, sem opera böngészővel nem látszik ez a szöveg. (Bár csak küldhetnék képet a képernyőmről, de sajnos azt itt nem tudok.)
De így már értem és köszönöm.
Üdv. teka
#2 Kedves tekaleszerelt 2014-07-03 15:32
Kérlek vedd figyelembe a kereső alatt olvasható utasítást.

Íme: "A keresőkifejezésnek legalább 3, legfeljebb 20 karakterből kell állnia."

Ez a korlátozás a sablon egyik jellegzetessége, amin sajnos nem tudunk változtatni. Ha beírod a keresendő kulcsszó dobozba pl. a "Kiadom az első" szavakat vagy "az első feladatot" (idézőjelek nélkül) és kijelölöd a "Pontos kifejezés" gombot, akkor előhozza a 'Kásler Árpád: "Kiadom az első feladatot."' című cikket.

Szerencsés kutatást
#1 rossz a keresőteka 2014-07-03 00:17
Bocsánat, nem a cikkhez szólnék hozzá, de nem tudom hol írhatnám meg, hogy:
Nem működik jól az oldalon a kereső!
Kerestem egy cikket, amelynek nem tudom pontosan a címét, de szavakat belőle igen. A találat nulla. Bosszantott, ezért beirtam ugyanazokat a szavakat a googleba. És megkaptam a várt találatot.
Ujra próbálkoztam, egy konkrét címmel.
Szeretném megmutatni.
Meírtam a fenti cikk címét „A globális élelmiszerellátást népirtásra tervezték” (idézőjel nélkül) az oldal keresőjébe egy találomra kiválasztott lapon: magyarmegmaradasert.hu/.../...
S az eredmény: nulla!
Ez nonszensz!
Persze, a googleba beírva a „A globális élelmiszerellátást népirtásra tervezték” -et, azonnal megtalálja. Ez az oldal, - a saját cikkét, pontosan precízen beírva sem!, nem hogy ha csak töredékét!
Miért?

Hozzászólni csak a bejelentkezett felhasználók tudnak

Alrovatok

Új írások

Hozzászólások